ЕПИСКОПУ ФОТИЈУ УРУЧЕНА ЗАХВАЛНИЦА КОШАРКАШКОГ КЛУБА „ФЕНИКС”

Фото: Епархија зворничко-тузланска
Дана 20. децембра 2023. године Његово Преосвештенство Епископ зворничко-тузлански г. Фотије примио јe у посјету, у Епархији зворничко-тузланској у Бијељини, господина Бранимира Ђокића, председника кошаркашког клуба ''Феникс'' Бијељина, са којим се задржао у срдачном разговору.

Овом приликом г. Ђокић је уручио захвалницу Преосвећеном епископу Фотију у знак захвалности за дугогодишњу подршку постојању и активностима кошаркашког клуба ''Феникс''.

Кошаркашки клуб „Феникс Баскет“ је у октобру 2023. године прославио десети рођендан клуба. Преко 3.000 дјевојчица и дјечака своје кошаркашке кораке почели су у КК „Феникс Баскет“ Бијељина.

Ђокић је клуб, након успјешне дугогодишње тренерске каријере, основао са жељом да кроз спорт активира што више младих. Ђокић је шест година био технички организатор кампа „Дејан Бодирога“ у Требињу, гдје се годишње окупљало 300 дјеце из више држава.

Кошаркашки  клуб „Феникс Баскет“  има селекције пионира, кадета и јуниора, који се такмиче у лигама РС, односно у лиги која покрива реон од Угљевика до Власенице.

ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ПРИЈЕМИ СПОРТ КОШАРКА БРАНИМИР ЂОКИЋ ДОБРОТВОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ТРОЈЕРУЧИЦА ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ДАРОВИ