ЗАПИСИ – Вјеронаука – СТАРИ И НОВИ КАЛЕНДАР

НОВИ Запис је на епархијском ЈуТјуб каналу!57. епизода Записа и 13. из серијала ‘’Вјеронаука’’​Пројекат Записи је увијек у мисији ширења богоугодног и корисног садржаја на интернету. ''Мисија Цркве је свуда и увек'', како каже Преосвећени епископ зворничко-тузлански г. Фотије са чијем благословом Информативна служба епархије снима ове скромне уратке.

ЗАПИСИ – Вјеронаука – СТРАСТИ И БОЛЕСТИ ЗАВИСНОСТИ

НОВИ Запис је на епархијском ЈуТјуб каналу! 56. епизода Записа и 12. из серијала ‘’Вјеронаука’’ Пројекат Записи је увијек у мисији ширења богоугодног и корисног садржаја на интернету. ''Мисија Цркве је свуда и увек'', како каже Преосвећени епископ зворничко-тузлански г. Фотије са чијем благословом Информативна служба епархије снима ове скромне уратке.

ЗАПИСИ – Вјеронаука – ОДНОС СВЕШТЕНИКА И ЛАИКА

НОВИ Запис је на епархијском ЈуТјуб каналу!55. епизода Записа и 11. из серијала ‘’Вјеронаука’’​Пројекат Записи је увијек у мисији ширења богоугодног и корисног садржаја на интернету. ''Мисија Цркве је свуда и увек'', како каже Преосвећени епископ зворничко-тузлански г. Фотије са чијем благословом Информативна служба епархије снима ове скромне уратке.

ЗАПИСИ – Вјеронаука – ДРУШТВЕНЕ МРЕЖЕ И ПРАВОСЛАВЉЕ

НОВИ Запис је на епархијском ЈуТјуб каналу! 54. епизода Записа и 10. из серијала ‘’Вјеронаука’’ ​ Пројекат Записи је увијек у мисији ширења богоугодног и корисног садржаја на интернету. ''Мисија Цркве је свуда и увек'', како каже Преосвећени епископ зворничко-тузлански г. Фотије са чијем благословом Информативна служба епархије снима ове скромне уратке.

ЗАПИСИ – Вјеронаука - ЗАШТО НАМ ЈЕ НЕОПХОДНО СВ. ПРИЧЕШЋЕ

НОВИ Запис је на епархијском ЈуТјуб каналу! 53. епизода Записа и 9. из серијала ‘’Вјеронаука’’

ЗАПИСИ – Вјеронаука – НЕЧИСТЕ СИЛЕ

НОВИ Запис је на епархијском ЈуТјуб каналу! 46. епизода Записа и 8. и последња у овом цилусу из серијала ‘’Вјеронаука’’