САОПШТЕЊЕ ЗА ЈАВНОСТ - Откуда су и дошли

САОПШТЕЊЕ ЗА ЈАВНОСТ

Рецимо НЕ Содому и Гомору!

Епархија зворничко-тузланска се братољубиво придружује свима онима који су дигли свој глас и рекли НЕ Содому и Гомору, то јест, паради срама и блуда, која је најављена за 18. март 2023. године у Бања Луци.

Тек се начуло да БиХ и Република Српска треба да постану кандидати за ЕУ, кад изненада прве провере: геј или ништа од ЕУ; парада срама као просвећивање Срба; неморал и безакоње као пут који води у пропаст. Организатори овог безакоња нам кажу: Заборавите своју веру, школе и образовање. Ми вам из ЕУ доносимо ново знање, да је добро зло, а зло добро. Ђаво је наш бог неморала, ми тим путем ходимо и хоћемо вас Србе памети да ослободимо, а потом је све лако.

Дигнимо браћо и сестре свој глас против Содома и Гомора, одбранимо своје Светосавље и Православље, своју породицу, државу и Цркву. Ови несретници нека иду одкуда су у дошли, а ми останимо оно што смо вековима били - часни, поштени људи, добри домаћини и Срби.

Рецимо НЕ Содому и Гомору!

Епископ зворничко-тузлански

Фотије