БРАТСКИ САСТАНАК СВЕШТЕНСТВА АРХИЈЕРЕЈСКОГ НАМЈЕСНИШТВА БРЧАНСКОГ

Благословом Његовог Преосвештенства епископа зворничко-тузланског Г. Фотија у петак Друге седмице Васкршњег поста 29.марта о.г. служена је Литургија Пређосвећених дарова и одржан братски састанак Архијерејског намјесништва брчанског.

Сабрање је ове године одржано у парохији колобарско-грбавичкој, при храму Свете Великомученице Недјеље у Брчком.

Евхаристијским сабрањем началствовао је архијерејски намјесник брчански протојереј–ставрофор Миодраг Тошић, а  саслуживали су протојереј-ставрофор Алекса Сунарић, јереј Бојан Крстановић и протођакон Жељко Секулић.

Овом приликом Светој тајни исповијести и причешћа, поред вјерног народа, приступило је и свештенство брчанског намјесништа.

Свету тајну исповијести обавио је духовник свештенства брчанског намјесништва протојереј-ставрофор Слободан Тошић, док се пригодном бесједом вјерном народу и свештенству обратио протојереј Данијел Пецић, парох обудовачки.

Након  богослужења, услиједио је радни састанак, којим је предсједавао архијерејски намјесник брчански протојереј-ставрофор Миодраг Тошић, упознавши браћу свештенике и ђаконе са најважнијим текућим питањима из парохијског живота.

протојереј-ставрофор Жељко Ђурица

БРАТСКИ САСТАНАК АРХИЈЕРЕЈСКО НАМЈЕСНИШТВО БРЧАНСКО БРЧКО БРЧКО КОЛОБАРА ГРБАВИЦА