Свети старац Пајсије: ПРИПРЕМА ЗА ЖИГ АНТИХРИСТА (срб/eng/рус)

Свети старац Пајсије: ПРИПРЕМА ЗА ЖИГ АНТИХРИСТА

Веома значајно сведочење јеромонаха оца Григорија Папасотирија, духовника манастира Светог Јована Крститеља у месту Метаморфоси, на Халкидикију.

"Блажонопочивши Старац Пајсије, током једног нашег разговора, обратио ми се следећим пророчанским и врло просвећујућим речима за времена у којима живимо.

'Даваће вам картице да би вас навикавали на њих. Међутим, када све остале картице, дакле, личну карту, пасош, здравствену књижицу, возачку дозволу и томе слично, буду сјединили у једну, немојте је узети, јер ће она бити повезана са жигом Антихриста.' "

Saint Elder Paisios: Preparation for the Seal of the Antichrist

A very significant testimony of the hieromonk Father Gregory Papasotiriou, spiritual father of the monastery of Saint John the Baptist in Metamorphosis, Halkidiki.

"Elder Paisios of blessed memory, during one of our conversations, addressed me with the following prophetic and very enlightening words about the times in which we live.

'They will be giving you cards to get you used to them. However, when they combine all other cards, i.e. identity card, passport, health insurance card, driver's license and the like, into one - do not take it, because it will be associated with the mark of the Antichrist.' "

Святой старец Паисий: Подготовление  к печати Антихриста

Очень важное свидетельство иеромонаха отца Григория Папасотири, духовника монастыря Святого Иоанна Крестителя в поселке Метаморфоси, на полуострове Халкидики.

«Во время одного нашего разговора блаженнопочивший Старец Паисий сказал мне следующие пророческие и очень просвещающие слова о времени, в котором мы живем: “Вам будут давать карты, чтобы вас приучить к ним. Но когда все остальные карты – паспорт, карточку медицинского страхования,  водительское удостоверение и тому подобное – объединят в одну, не берите ее, так как она будет связана с печатью Антихриста”».

ДУХОВНЕ ПОУКЕ СТАРАЦ ПАЈСИЈЕ СВЕТОГОРАЦ АНТИХРИСТ АПОКАЛИПСА