Активности на 6. Светосавском омладинском кампу на Озрену (2022)

Фото Епархија зворничко-тузланска
Благословом Његовог Преосвештенства Епископа зворничко-тузланског г. Фотија, одржава се шести светосавски омладински камп на Озрену и тренутно тамо борави прва група дјеце, од три укупно које ће бити, узраста од 13 до 15 година.

Координатори на кампу воде бригу да сваки дан буде максимално искориштен и испуњен разноврсним активностима које ће да кријепе млади дух и тијело свих полазника, тако да сви они сваки дан буду на богослужењима у манастиру Светог Николе, гдје архимандрит Гаврило богослужи, причешћује учеснике и бесједи им о темама које дјеца треба да слушају и одговара на њихова питања.

Након богослужења радионице и активности су разноврсне. Између осталог организовано је:
-Рекреативни час зумбе са господином Жељком Марковићем из Теслића, гдје су полазници кроз плес и игру градили спортски и тимски дух.
-Библијска радионица из Старога Завјета о праведном Јосифу
-Представљање Сизифова борба за правопис