Озрен: Отворен Светосавски омладински камп

У суботу 07. јула 2018. благословом Његовог Преосвештенства Епископа зворничко-тузланског господина Фотија, а у организацији Мисијског фонда подручне епархије, у манастиру светога оца Николе на Озрену, започео  је са радом четврти по реду Светосавски омладински камп.

У предстојеће двије недјеље боравиће две групе од по двадесет и пет ученика основних школа са подручја Епархија зворничко-тузланске и бањалучке.

Полазнике прве групе на отварању су поздравили настојатељ манастира Озрена синђел Серафим, координатор кампа јереј Срђан Радмановић и васпитачи протођакон Младен Ковачевић и Александар Митровић.

Полазници кампа током седмодневног боравка биће у прилици да се осим тематских библијских радионица упознају са историјом и културним наслеђем које Озрен носи са собом. Поред тога дио активности ће бити посвећен умјетничким вјештинама као што су вајарство, фотографија, калиграфија, педагошке ексурзије и томе слично.

координатор кампа
јереј Срђан Радмановић