ПОДИЈЕЉЕНИ БОЖИЋНИ ДАРОВИ ЕПИСКОПА ФОТИЈА

Фото: Епархија зворничко-тузланска
Благословом Епископа зворничко-тузланског Господина Фотија и ове године су службеници Епархије зворничко-тузланске уочи Празника Рођења Господа Исуса Христа посјетили дежурне службе у Граду Бијељини и околини уручивши им божићне дарове.

Јереј Бранислав Недић, протођакони Немања Спасојевић и Лазар Илић, ђакони Миленко Крајишник, Небојша Ерак и Дарко Алексић су посјетили ЈУ Болница Светих Врачева, ЈУ Дом здравља, полицијске станице Министарства унутрашњих послова, Ватрогасну станицу, Граничне прелазе Рача и Павловића мост, Касарну Степе Степановића, Јединицу жандармерије и Службене просторије Граничне полиције Сјевероисток у Бијељини.

Празник у који прославаљамо долазак Господа к нама нас подстиче на сусретање једних са другима, а дарови које уручисмо јесу одсјај Догађаја у којем нам је Господ даровао Самога Себе.

МИР БОЖИЈИ – ХРИСТОС СЕ РОДИ!
ВАИСТИНУ СЕ ХРИСТОС РОДИ!

ДОБРОТВОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ТРОЈЕРУЧИЦА ХУМАНИТАРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ДАРОВИ ДЕЖУРНЕ СЛУЖБЕ БАДЊИ ДАН РОЂЕЊЕ ХРИСТОВО БОЖИЋ