ОСВЕЋЕЊЕ ТЕМЕЉА ХРАМА У РЈЕЧИЦИ

Дана 25.октобра 2020. године Господње Његово Преосвештенство епископ зворничко-тузлански господин Фотије благоизволио је посјетити село Рјечицу на Озрену и том приликом освештати новоподигнуте темеље храма посвећеном Силаску Светог Духа на апостоле - Духове.

За кума темеља овог светог храма изабран је господин Борис Јеринић градоначелник Добоја.

Обраћајићи се присутнима Владика је на све призвао благослов Пресвете и Животворне Тројице, захваљујући свима који су узели учешћа у овом богоугодном дјелу, те позвао мјештане и све људе добре воље да уграде себе у изградњу овог светог храма настављајући радове у слози и љубави како би храм засијао у пуном сјају.

​ђакон Владо Мојевић

ОСВЕЋЕЊЕ ДОБОЈ МАГЛАЈ РЈЕЧИЦА БОРИС ЈЕРИНИЋ ГРАДОНАЧЕЛНИК