БРАТСКИ САСТАНАК АРХИЈЕРЕЈСКОГ НАМЈЕСНИШТВА ДОБОЈСКОГ

У саборном Спомен храму Рођена Пресвете Богородице литургијским сабрањем началствовао је архијерејски намјесник добојски, протојереј-ставрофор Мирко Николић.

Дана 12. априла 2019. године Господње када Света Црква врши успомену на Преподобног Јована Лествичника, којем је ова недеља Часног поста и посвећена, у Добоју је одржан је братски састанак свештенства Архијерејског намјесништва добојског.

Прије Евхаристије, сви свештеници и ђакони приступили су светој тајни исповијести, а исповједао их је протојереј-ставрофор Недељко Пришић.

У Трпези Господњој узели су учешћа сво свештенство овог намјесништва, као и већина сабраног народа на светој Литургији.

Присутном свештенству и народу пастирском бесједом обратио се протојереј-стврофор Раденко Тодоровић.

Након Божанске Литургије, услиједио је братски састанак и уприличена трпеза љубави.

БРАТСКИ САСТАНАК АРХИЈЕРЕЈСКО НАМЈЕСНИШТВО ДОБОЈСКО ВЕЛИКА БУКОВИЦА ДОБОЈ