(Најава) ДОБРОТВОРНО ВЕЧЕ ЗА КОСОВО И МЕТОХИЈУ

Са благословом Његовог Преосвештенства Епископа зворничко-тузланског г. Фотија, Добротворна организација ''Тројеручица'' и Град Бијељина у суботу 23. децембра, у просторијама Соколског дома у Бијељини са почетком у 18ч, ораганизују добротворно вече за помоћ Србима на Косову и Метохији.

Добротоврна организација наше епархије већ дуже времена помаже Србе у јужној српској покрајини. Више пута је одашиљана помоћ у брашну и разним намирницама, а у два наврата су и наши свештеници лично одлазили на Косово и Метохију. Овом пут имамо прилику да угостимо драге госте који долазе код нас архимандрита Михајла, игумана Манастира светих Архангела код Призрена, Светлану Стевић директору Народне кухиње Епархије рашко-призренске и Хор призренске богословије.

Сви сте позвани!

Више о овој теми на следећим линковима:

(ПОЗИВ) ПОМОЗИМО СРБИМА НА НАШЕМ КОСОВУ И МЕТОХИЈИ

ПРВИ ДИО ПОМОЋИ ИЗ НАШЕ ЕПАРХИЈЕ СТИГАО НА КОСОВО

ЕПАРХИЈА ЗВОРНИЧКО-ТУЗЛАНСКА НАСТАВЉА ДА ПОМАЖЕ СРБЕ НА КОСОВУ И МЕТОХИЈИ

ЕПАРХИЈА ЗВОРНИЧКО-ТУЗЛАНСКА ПОМОГЛА КУПОВИНУ ТРАНСПОРТНОГ ВОЗИЛО ЗА НАРОДНУ КУХИЊУ НА КОСОВУ

ДОБРОТВОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА „ТРОЈЕРУЧИЦА” - ТРИ ДАНА НА КОСОВУ И МЕТОХИЈИ

НАЈАВА КОСОВО И МЕТОХИЈА ЕПАРХИЈА РАШКО ПРИЗРЕНСКА