СЕСТРЕ САВИЋ - ПАСХАЛНЕ СТИХИРЕ

Пасхалне стихире поју Сестре Савић, као 5 пет мудрих дјевојака које се помињу у јеванђелској перикопи на данашњи Велики уторак.

Духовно / Етно пјевање

БОЛНА ЉУБА, БОЛНА ЛЕЖИ (ЕТНО)

Пјесму из Косовског Поморавља ''Болна љуба'' пјевају Наталија Ђурић, Марија Паунић и Марија Латинчић (клавир), иначе чланице хора '''Свети Георгије'' из храма посвећеног овом великомученику за вјеру Христову у Бијељини и хора ''Свети краљ Владислав'' који дјелује при храму Светог Великомученика Прокопија у Дворовима код Бијељине.

Духовно / Етно пјевање

СЕСТРЕ САВИЋ * ВАСКРСНИ ТРОПАРИ (ПО НЕПОРОЧНИМ)

Тропаре васкрсне који се пјевају послије Непорочних у недеље цијеле године поју сестре Савић, ћерке о. Жељана Савића из Врућице, архијерејско намјесништво теслићко у Епархији зворничко-тузланској.

136. ПСАЛАМ / СЛАВИТЕ ГОСПОДА – Хор Свети краљ Владислав

Псалам 136. цара Давида поје хор ''Свети краљ Владислав'' који дјелује при храму Светог Великомученика Прокопија у Дворовима. Диригент хора је Наталија Ђурић.

Страна 1 од 2