БИЈЕЉИНА - БОЖИЋНЕ ДОБРОТВОРНЕ АКЦИЈЕ У ХРАМУ СВ. ПАНТЕЛЕЈМОНА

Идући у сусрет најрадоснијем хришћанском празнику Рођења Господа нашега Исуса Христа, сваке године па тако и ове, Коло српских сестара (КСС) ,,Света Јелена Дечанска" при храму Светог Пантелејмона у Бијељини организовало је хуманитарну акцију.

Добротоврна акција је била подељена у два дијела. Први дио је чинио једнократну помоћ најугроженијим породицама наших парохија, док је други дио обухватао даривање наших најмлађих чланова цркве за Дјетинце и Светог Николу.

Породице које су добиле новчану помоћ и прехрамбене пакете  изразиле су велику благодарност свим добрим и племенитим људима који се испуњавајући јеванђелске врлине љубави и милосрђа сјетише  и њих и њихових потреба.

Свештенство храма Светог Пантелејмона захваљује се свим добротворима и приложницима а посебно породици Мићић Младену, Ради, Елени и Миши из Цириха,  Петру и Зори Митровић такође из Цириха, Петру Јовановићу из Бијељине, Зорану Гњатићу из Бијељине.

Од Богомладенца  Христа Бога нашега, желимо им дуг живот, добро здравље и напредак у животу и вјери. Срећан празник Рођења Господа нашега Исуса Христа уз сверадосни поздрав мира и љубави:

Мир Божији - ,,Христос се роди,  Ваистину се роди Спас, од гријеха, смрти и ђавола да избави нас".

ДОБРОТВОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ТРОЈЕРУЧИЦА ХУМАНИТАРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА КОЛО СРПСКИХ СЕСТАРА РОЂЕЊЕ ХРИСТОВО БОЖИЋ БИЈЕЉИНА