Начелник општине Петрово посјетио Светосавски омладински камп у Озрену

Фото Епархија зворничко-тузланска

У четвртак 14. јула 2022. године начелник општине Петрово господин Озрен Петковић посјетио је Светосавски омладински камп при манастиру светог оца Николе у Озрену.
Том приликом, начелник је поздравио полазнике и васпитаче, пожелио срећан рад и изразио своје задовољство што је Оптшина Петрово један од покровитеља кампа који је од велике важности за локалну заједницу.

Игуман манастира Озрен архимандрит Гаврило (Стевановић) захвалио се начелнику на свесрдној помоћи у реализацији Светосавског омладинског кампа.

У току протеклих дана организовано је још нових радионица у склопу омладинског кампа, на којима су полазиници могли да се друже кроз пјесму и музику у склопу Поетске вечери, али и да науче нове ствари из Светог Писма кроз Библијску радионицу и причу о блудном сину.

ОМЛАДИНСКИ КАМП ОЗРЕН ВЈЕРОНАУКА РАДИОНИЦЕ НАЧЕЛНИК ОЗРЕН ПЕТКОВИЋ