ДЈЕЦА ИЗ ТЕСЛИЋА И БРЧКОГ У МАНАСТИРУ ОЗРЕН

Данас смо на светој Литургији имали једно лијепо изненађење да су нас мала дјечица основци са својим учитељицама из Теслића посјетили и умилним гласовима учествовали у Литургији.

Послије подне од 14:00 ч. до 16:00 ч. имали смо посјету из Брчког, дјеце основаца са својим вјероучитељима, учитељицама, педагогом и свештеником.

Радујемо се увијек свима поклоницима свештене обитељи манастира Светога Николе на Озрен, а изузетно се радујемо дјеци за коју долазак на Озрен и ова наша предивна чиста природа која га окружује, буде посебно благотворан доживљај.

Иако је послије подне било кише она није покварила расположење дјеци који иначе воле да се мало изиграју у природи разним спортским активностима. Бог молитвама Светог Николе нека благослови све поклонике ове светиње !

Извор: ФБ Манастир св. Николе Озрен

ВЈЕРОНАУКА МАНАСТИР ОЗРЕН