ЧЕТВРТИ ФЕСТИВАЛ ХРИШЋАНСКЕ КУЛТУРЕ (НАЈАВА)

Епархија тимочка и град Зајечар су домаћини четвртог Фестивала хришћанске културе од 5–15. септембра 2019.

Фестивал се и ове године одржава у организацији Епархије тимочке, уз подршку Управе за сарадњу са црквама и верским заједницама Министарства правде, Министарства културе и Града Зајечара.

Отварање прве фестивалске вечери предвиђено је за четвртак 5. септембар.

Фестивалски дани биће богати бројним духовним и културним садржајима. Поред бројних концерата, изложби, предавача и промоција нових књижевних издања, одржаће се и Филмски фестивал документарно-духовног филма којим ће бити отворен овогодишњи фестивал.

​Филмски део фестивала ће поред домаће публике пратити и интернационалани жири. Квалитетан и садржајан програм је позив свима да посете Четврти фестивал хришћанске културе у Зајечару.

Извор: Епархија тимочка