ТЕСЛИЋ: ОПРЕМЉЕН КАБИНЕТ ВЈЕРОНАУКЕ

Благословом Његовог Преосвештенства Eпископа зворничко-тузланског Г. Фотија,  посредствoм Канцеларије за вјерску наставу, Катихетски одбор је донирао средства за опремање кабинета у ЈУ СШ „Никола Тесла“ у Теслићу.

Добра сарадња са управом школе на челу са директором господином Вељком Јотановићем, резултирала је добијањем кабинета за Православну вјеронауку, а у сврху побољшања рада услова рада за вјероучитеља и ученике.

Заједнички труд координатора за вјерску наставу протојереја-ставрофора Јована Михајловића и Архијерејског намјесника теслићког протојереја-ставрофора Миладина Вуковића, учинио је да и други по реду кабинет у Средњој школи буде намјењен за Православну вјеронауку.

Учионица је опремљена аудио-визуелним наставним средствима, која ће олакшати наставни процес и давати плодове који ће бити Цркви и отаџбини на корист.

Благодаримо свима који су својим благословима учинили да и овај дом постане станиште и мисија Цркве, одакле ће ријеч Божија постати мјесто гдје ће се устима исповједати спасење (Рим.10:10).

ђакон Александар Митровић

ВЈЕРОНАУКА ТЕСЛИЋ КАТИХЕТСКИ ОДБОР КАБИНЕТ