ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ПРИМИО ЧЛАНОВЕ БРАТСТВА ''СВ. СТЕФАН''

Фото: Епархија зворничко-тузланска
Данас су Епархију зворничко-тузланску посјетили чланови Мисионарског братства ''Свети Стефан'', хуманитарно-мисионарске организације која дјелује под окриљем Манастира Сланци у Архиепископији београдско-карловачкој, као и музички састав ''Метох'' који поје и ради при истом манастиру.

Приликом посјете уприличен је пријем код Његовог Преосвештенства ЕпископаФотија у сједишту епархије у Бијељини.

У срдачном разговору чланови Братства су Епископу Фотију пренијели своја искуства око бриге за потребите широм Српске цркве, као и идеје за будућу сарадњу са Добротворном организацијом ''Тројеручица'' која дјелује при Епархији зворничко-тузланској, а владика Фотије је госте поучио благом ријечју.

На крају, Преосвећени владика је даривао госте из Београда пригодним скромним поклонима у знак пажње и захвалности за њихов труд и љубав према потребитима.

Током данашњег и сутрашњег дана Братство и координатор ''Тројеручице'', свештеник Велислав Мишура заједно ће посјетити социјално угрожених пет породица на подручју Бијељине и свакој уручити по 500 евра помоћи коју су донијела браћа и сестре из Србије.

ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ПРИЈЕМИ ДОБРОТВОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ТРОЈЕРУЧИЦА ХУМАНИТАРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА БРАТСТВО СВЕТИ СТЕФАН МАНАСТИР СЛАНЦИ