“И КАД МЕ НЕ БУДЕ ВИШЕ” ЕПИСКОП ФОТИЈЕ СНИМИО ДУХОВНУ ПЈЕСМУ О РАДОСТИ ЖИВОТА

Његово Преосвештенство Епископ зворничко-тузлански Г. Фотије поклонио је вјерницима и поштоваоцима духовне музике пјесму која говори о радости живота.

На званичном Јутјуб каналу Епархије зворничко-тузланске јуче је представљена музичка нумера “И кад ме не буде више”, чији је текст написао Епископ Фотије, док је музику и аранжман радио Срђан Бојић у чијем студију је пјесма и снимљена.

У пјесми дошао до изражаја сјајни вокал протођакона Богдана Стјепановића.

“И кад ме не буде више” је пјесма у којој је духовно преведена љубав и захвалност животу. Пјесма поручује да је живот ток радости и свечаност земаљска.

Епископ Фотије је, поред свог огромног рада у Српској православној цркви, познат и по духовним пјесмама, а ово музичко дјело је још једно у низу након пјесама које су доживјеле експанзију – “Васкрсења дан” и ” Вечност ми треба”.

Извор: Српска инфо

ПЕСМЕ ЕПИСКОПА ФОТИЈА ПОЕЗИЈА МУЗИКА ДУХОВНА МУЗИКА ЦРКВЕНА МУЗИКА