МАНАСТИР ОЗРЕН: СВЕТОСАВСКИ ОМЛАДИНСКИ КАМП – 2. ГРУПА

У периоду од 20-27. јула у Светосавском омладинском кампу ''Свети краљ Драгутин'', при манастиру светог Николе на Озрену, боравила је друга група полазника.

Друга група је бројала 23 полазника који су дошли из различитих градова: Бијељина, Брчко, Београд, Трн, Челинац, Прњавор, Теслић, Зворник, Добој и Сребреница.

У току седмодневног боравка полазници су се у манастиру Озрен упознали са историјом, културом и духовним животом самога манастира.

Поред тога, полазници су активно учествовали у креативним радионицама из Светога Писма, историје, екологије,  умјетничке фотографије, вајарства, калиграфије и другим радионицама које нису предмет редовних школских планова и програма.

​

У току слободног времена полазници су вријеме проводили бавећи се спортом, играјући друштвене игре, гледајући документарне филмове, упознавајући се са историјским и културним благом Озрена.

ВЈЕРОНАУКА МИСИЈСКИ ФОНД ОМЛАДИНСКИ КАМП МАНАСТИР ОЗРЕН