Епархија зворничко-тузланска и Болница Свети врачеви организовали стручни састанак

Благословом Епископа Фотија, а у организацији Мисијског фонда Епархије зворничко-тузланске  и ЈЗУ Болнице Свети  врачеви из Бијељине, 27. децембра у Епархијском културном центру при сједишту епархије у Бијељини, организован је састанак на тему Српски војни санитет у Првом светском рату о којој је говорио проф. др Миле Игњатовић, пуковник у пензији и бивши начелник хирургије при ВМА у Београду.

У име Епископа Фотија присутне је поздравио презвитер Синиша Шаренац, директор Мисијског фонда Епархије зворничко-тузланске.

Уводно излагање, и поздрав за уважене госте, изнео је директор бијељинске Болнице проф. др Синиша Максимовић говорећи на тему Др Војислав Суботић – отац практичне хирургије у Србији.

ПРЕДАВАЊЕ МИСИЈСКИ ФОНД БОЛНИЦА БИЈЕЉИНА СИНИША МАКСИМОВИЋ