ДОБОЈ: БОЖИЋНИ ДАРОВИ ЗА ДЕЖУРНЕ СЛУЖБЕ

Показујући бригу за духовну паству, свештенство добојских парохија у сарадњи са Колом српских сестара уочи најрадоснијег хришћанског празника Рођења Христовог, обишли су дежурне јавне службе у граду Добоју те их даривали пригодним припремљеним пакетима. Циљ нам је био да у ноћи када дочекујемо радосни Празник Христовог рођења посјетимо све оне који су на својим радним мјестима и нису у могућности да празник дочекају у своме дому обрадујемо пригодним даровима и на овај начин им се захвалимо што у овој ноћи бдију над грађанима Добоја.

Свештенство је обишло Ватрогасну станицу, станице полиције Министарства унутрашњих послова , КПЗ Добој, Електро-Добој, ЈУ Болницу Свети Апостол Лука, ЈУ Дом здравља и комунално друштво Прогрес у Добоју.

Чланице Кола Српских сестара и овај пут посјетиле су Јавну кухињу у Добоју те однијели припремљене дарове,  житељи насеља Баре у Добоју за дјечицу добровољно сакупили  и даривали слаткише. Овим путем захваљујемо се Давиду Јелићу, Игору Бјеличићу и Горану Танасићу који су донијели поклоне у нашу цркву.

За неколико породица дароване су божићне печенице.

Такође појединим породицама су подјељени и пакети које су приппремиле црквене општине и чланице КСС, а у Народну кухињу у Добоју је достављено месо за које су се побринуле чланице Кола српских сестара у Добоју.

У овим празничним данима радујмо се и славимо Господа који се рађа у Витлејему!

Дарујмо себе ближњима јер се Бог дарује нама у љубави, праштању, милосрђу и човјекољубљу.

​МИР БОЖИЈИ, ХРИСТОС СЕ РОДИ ВАИСТИНУ СЕ РОДИ!

ђакон Владо Мојевић

ДОБРОТВОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ТРОЈЕРУЧИЦА ХУМАНИТАРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА ДЕЖУРНЕ СЛУЖБЕ БАДЊИ ДАН РОЂЕЊЕ ХРИСТОВО БОЖИЋ ДОБОЈ