НОВИ ПОЧЕТАК ЗА МИШУ ИЗ ТАБАНАЦА

Снагом Добротворне организације "Тројеручица" Епархије зворничко-тузланске Црква Божија у Козлуку успјела је привести крају радове на генералној обнови собе за Мишу Гајића из Табанаца.

Велика је захвалност и мајсторима добре воље, који су од свога драгоцјеног радног времена успјели изнаћи и снаге да се ово добро дјело приведе крају.

Непроцјењива вриједност је радост на лицу брата Мише, који ће убудуће живјети у пристојнијим условима, а нама подстријек да нам "не досади добро чинити".

Наша црквена заједница исказује посебну захвалност Преосвећеном Епископу Фотију, чијим благословом и великим залагањем "Тројеручица" врши мисију помагања браћи у невољи.

Нека свим трудбеницима у овом хуманом дјелу Господ подари радости и снаге за нова добра дјела, а брату Миши многа и блага љета у обновљеном простору.

протојереј Јован Максимовић

ДОБРОТВОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ТРОЈЕРУЧИЦА ХУМАНИТАРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА КОЗЛУК