ЧЕЛОПЕК: ДОБРОТВОРНА БОЖИЋНА АКЦИЈА „КОРПА СОЛИДАРНОСТИ"

Припремајући се за празник Рођења Господа Исуса Христа - Божић, свештенство са благовјерним народом парохија челопечких, под покровитељством Добротворне организације Епархије зворничко-тузланске „ТРОЈЕРУЧИЦА", организовали су добротворну акцију  „Корпа солидарости" за помоћ социјално угроженим и вишечланим породицама.

Ово је први пут да се акција ове врсте спроводи у нашим парохијама, тако да нас радује одзив парохијана који су показали хришћанску, светосавску вјеру на дјелу, у дане поста и припреме за наш најрадоснији празник Божић.

Овога пута сакупљено је и подјељено 9 прехрамбено-хигијенских пакета које су свештеници са одборницима и богословима подјелили потребитима.

Са надом да је ово само почетак хуманитарног рада у нашим парохијама, захваљјемо свима који су допринјели да се поменута акција спроведе у дјело.

Срећни и благословени божићни и новогодишњи празници уз радосни поздрав „Мир Божији, Христос се роди".

протојереј Драган Негић