ХУМАНИТАРНА ПОМОЋ БОЛНИЦИ ЗА ПСИХИЈАТРИЈУ СОКОЛАЦ

У организацији Добротоворне организације ''Тројеручица'' и свих Кола српских сестара која дјелују широм Епархије зворничко-тузланске , прикупљена је, и јуче достављена одређена количина хуманитарне помоћи Специјалној болници за психијатрију на Сокоцу.

Хуманитарну помоћ примила је директорица ЈЗУ Специјална болница за психијатрију Соколац госпођа Биљана Реновица-Цвијетић са својим сарадницима.

У име ДО ''Тројеручица'' и свих Кола српских сестара наше Епархије помоћ су уручиле делегација КСС из Црњелова, Пелагићева, Бијељине  и Угљевика.

Овом приликом захваљујемо се свим добрим људима и установама који су дали свој допринос у прикупљању и достављању хуманитарне помоћи болници Соколац.

Духовник КСС ''Света Марија Магдалина - Угљевик
Протојереј-ставрофор Милан Топић

ДОБРОТВОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ТРОЈЕРУЧИЦА ХУМАНИТАРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА КОЛО СРПСКИХ СЕСТАРА БОЛНИЦА СОКОЛАЦ