БИЈЕЉИНА - МИТРОПОЛИТ ФОТИЈЕ СЛУЖИО ВАСКРШЊУ ЛИТУРГИЈУ У САБОРНОМ ХРАМУ


Фото: Епархија зворничко-тузланска
БИЈЕЉИНА, 12. АПРИЛА - Његово Високопреосвештенство митрополит зворничко-тузлански г. Фотије служио је у Саборној цркви у Бијељини Свету архијерејску литургију поводом највећег хришћанског празника – Васкрса.
 
Митрополит Фотије је честитајући вјерујућем народу Васкрс истакао да је у њему сабрана сва људска нада.
 
"Данас је Васкрс, сви да певамо, сви да славимо! Христос из мртвих устаде. Данас се радујемо и Васкрслога прослављамо и празнујемо пуноћу наше вере, пуноћу наше наде, пуноћу наше љубави. Данас празнујемо највећи празник", поручио је митрополит Фотије.
 
Он је вјерницима пожелио свако добро и упутио поздрав живота у којем је сабрана сва нада - Христос васкрсе!

Текст: СРНА
Фото и видео: Епархија зворничко-тузланска

 

ВАСКРС БИЈЕЉИНА САБОРНА ЦРКВА ГРАДОНАЧЕЛНИК ЉУБИША ПЕТРОВИЋ