Епископ Фотије посјетио манастире Папраћу и Ловницу

У недјељу посвећену женама мироносицама, 22. априла 2018. године, Његово Преосвештенство Епископ Фотије посјетио је манастирe Папраћу и Ловницу. У манастиру Папраћа, Преосвећеног Епископа је дочекао архимандрит Николај, настојатељ манастира са братством и вјерним народом из Папраће. После свете Литургије, а у току посјете манастиру, Епископ је посјетио и манастирску економију.

Истог дана, Епископ Фотије је посјетио и манастир Ловницу, посвећен светом великомученику Георгију. Поред игуманије манастира, Јоване, у манастиру је Епископа дочекало сестринство и мноштво народа, из свих дјелова наше епархије, сабрано за трпезом љубави.

ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ПОСЈЕТЕ МАНАСТИР ПАПРАЋА МАНАСТИР ЛОВНИЦА НЕДЕЉА МИРОНОСИЦА