Доњи Брезик за Нину

Сваке године у склопу божићних празника у храму Христа Спаситеља у Доњем Брезику, одвија се Божићна радионица коју спроводе млади из поменутог храма правећи вијенце и украсне икебане. Своје производе по слободној цијени продају за Бадње вече и Божић , а прикупљени новац донирају у хуманитарне сврхе. Чувши вијест о болести Нине Ближњаковић из Добоја, млади из храма Христа Спаситеља одлучили су да овогодишњи прикупљени новац уплате за лијечење младе Нине. Акцију су подржали Црквена општина Доњи Брезик и парохијани доњобрезичко и гредички. На име лијечења Нине Ближњаковић уплаћено је 500 км.  Хвала свима који су својим хуманим гестом помогли ову акцију. Молимо се Богу и желимо Нини што бржи опоравак.