БОЖИЋ У ПЕТРОВУ

Рођење Богомладенца Христа Господа је свечано прослављено у храму Покрова Пресвете Богородице у Петрову.

На Бадњи дан је уручено 5 печеница најпотребитијим парохијанима петровљанске и озренске парохије.

Такође је послана новчана помоћ у износу 600КМ  једној многочланој породици у Ступаре, парохија Озренска. Средства за милосрђе су дарови мјештана Петрова које је прикупио Недељко Шешлак.

Надлежни свештеник је са игуманом свете обитељи Озренске архимандритом Гаврилом  по благослову Епископа Фотија обишао дежурне службе и уручио дарове које је припремио игуман Гаврило.

Златник у божићној чесници је пронашла Цвијета Симић.

ДОБРОТВОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ТРОЈЕРУЧИЦА ХУМАНИТАРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА БАДЊИ ДАН РОЂЕЊЕ ХРИСТОВО БОЖИЋ БОЖИЋНИ ДАРОВИ ПЕТРОВО МАНАСТИР ОЗРЕН