Добој: Храм светих апостола Петра и Павла

Прослава Светог Саве у добојском храму Светих апостола Петра и Павла је отпочела вечерњим богослужењем које је служио протојереј-ставрофор Мирко Николић, са умировљеним протојерејима-ставрофорима Стојаном Јовановићем и Радованом Грујићем.
По завршетку вечерњег  богослужења обављено је резање славског колача које су спремили чланови СОЗ-а из Добоја. Ученици Медицинске школе из Добоја традиционално спремају пригодан програм у навечерје овог великог празника. За све учеснике,трпезу љубави су спремили кумови славе Слободан и Бранкица Максимовић.
На сам дан празника Свету литургију су служили раније поменути свештеници, а по завршетку литургије мали светосавци су рецитовали пјесмице у част Светога Саве.
Кумство за наредну годину су преузеле чланице КСС-а Добој.