МОДРИЧА: КОРПЕ СОЛИДАРНОСТИ

Добротворна организација Епархије зворничко-тузланске ''Тројеручица'' у сарадњи са свештеницима са простора општине Модрича покренула је акцију сакупљања хране за породице слабијег имовног стања под називом Корпа солидарности.

Корпе солидарности ће бити постављене у продавницама широм општине Модрича а у њих ће моћи да се остављају прехрамбени и хигијенски артикли који ће се дијелити породицама слабијег имовног стања наше општине без обзира на вјеру и нацију.

Први који су нас подржали у овој акцији су ''Кошута маркети'' -  Модрича. У оба њихова маркета постављене су корпе солидарности са плакатом наше акције.

Тренутно смо у разговору са власницима осталих маркета који раде на простору наше општине.

ПОЗИВАМО ВАС ДРАГА БРАЋО И СЕСТРЕ ДА ОДВОЈИТЕ МИНИМУМ ОД СВОГ ВИШКА И НА ТАЈ НАЧИН ПОМОГНЕТЕ ОНИМА КОЈИМА ЈЕ ПОМОЋ ПОТРЕБНА.

ПОМОЗИМО  ДРУГИМА ДА БИ ПОМОГЛИ СЕБИ!!!

протојереј-ставрофор Јадранко Стојановић

ДОБРОТВОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ТРОЈЕРУЧИЦА ХУМАНИТАРНА ОРГАНИЗАЦИЈА КОРПА СОЛИДАРНОСТИ КОПРИВНА