БРЧКО: ИГУМАН РАФАИЛО О ГРИЈЕХУ

Благословом Његовог преосвештенства, Епископа зворничко-тузланског Г.Фотија, у Брчком, на дан Светих равноапостолних учитеља словенских Кирила и Методија, одржано је још једно духовно предавање у склопу пројекта "Духовна трибина Патријар српски Павле".

Овом приликом предавач је био високопреподобни игуман Рафаило, настојатељ манастира Подмаине у Митрополији црногорско-приморској, који је истог дана служио и свету Литургију у Српској вароши.

Предавање је било веома посјећено а амфитеатар Културно административног центра ''Патријарх павле'' при Црквеној општини Брчко, премали да прими све вјернике жедне ријечи Божије.

У току предавања, наступили су, византијски хорови "Свети Роман Мелод" и " Света Анастасија Српска".

У плану наше црквене општине је, да у наредном периоду позовемо и друге предаваче и духовнике те организујемо још низ оваквих духовних сусрета који су, заиста, од велике духивне користи за наш народ и мисију Цркве.

ПРЕДАВАЊЕ ДУХОВНЕ ПОУКЕ ИГУМАН РАФАИЛО БОЉЕВИЋ МАНАСТИР ПОДМАИНЕ БРЧКО