ЕПАРХИЈСКА ДОБРОТВОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ПОМАЖЕ ОБНОВУ МАНАСТИРА БИЈЕЛЕ ВОДЕ

Благословом нашег владике г. Фотија, на празник светог Василија Острошког, делегација Добротворне организације ''Тројеручица'' посјетила је Манастир Свете Тројице Бијеле Воде.

Повод посјете је уручивање финансијске помоћи у износу од 16.000 КМ, прикупљене до сада, за обнову конака који је изгорио у пожару.

Приликом посјете светињи, помолили смо се у храму, обишли манастир и разговарали са о. Серафимом о току обнове. Сазнали смо да радови на обнови теку планираном динамиком и да им је наша помоћ још увијек  потребна.

Преосвећени владика Фотије је благословио и наставак прикупљања помоћи за манастир Бијеле Воде у Епархији шабачкој.

КАДА УЧИНИСТЕ ЈЕДНОМ ОД НАЈМАЊЕ БРАЋЕ МЕНИ УЧИНИСТЕ!

ДОБРОТВОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ТРОЈЕРУЧИЦА ХУМАНИТАРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА МАНАСТИР БИЈЕЛЕ ВОДЕ СЕРАФИМ ПЕТКОВИЋ ЕПАРХИЈА ШАБАЧКА