ЦРКВА НОВОДВОРОВСКА ОБЕЗБЈЕДИЛА МАСКЕ ЗА СВОЈЕ ПАРОХИЈАНЕ

У организацији Црквене општине Нови Дворови, на челу са свештеником протојерејем-ставрофором Јовом Бановићем, организована је добротворна акција шивења заштитних маски преко потребних у новонасталој ситуацији пандемије изазване вирусом Ковид-19.

Вриједне руке наших парохијанки сестара Љиљане Тушевљак, Невенке Дујковић, Жељке Кешељ,Радмиле Човић и Клаудије Ристић сашиле су 1160 комада заштитних маски.

Сав потребан материјал обезбједила је ЦО Нови Дворови.

Маске су подијељене домаћинствима на простору парохије новодворовске.

Користимо прилику да им се захвалимо за ово њихово добро дјело, надајући се да ће свима нама бити од користи.

Са радошћу ишчекујемо свијетло Христово Васкрсење усрдно се молећи васкрслом Господу да и ово тренутно искушење силом Васкрсења Његовог буде побијеђено, а свима нама на радост и спасење.

За ЦО Н. Дворови,
протојереј ставрофор Јово Бановић

COVID19 КОРОНА ВИРУС ПАНДЕМИЈА ДОБРОТВОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА КОЛО СРПСКИХ СЕСТАРА НОВИ ДВОРОВИ