ИСПРАЋАЈ И ДОЧЕК СВЕШТЕНИКА У ЦЕРОВИЦИ (ВИДЕО)

Фото: Далибор Ковачевић
Одлуком и благословом  Његовог Преосвештенства Епископа зворничко – тузланског Господина Фотија, високопречасни протојереј-ставрофор Мирослав Живковић премјештен је из парохије церовичке у Церовици у нову парохију у Броду.

Тим поводом је у суботу 22. јуна т.г. у Петропавловском храму на Гојаковцу у Церовици служена молитва благодарења за 25-годишње службовање свештеника Мирослава а парохијани парохије церовичке предвођени Црквеним одбором су поклонима и ријечима искрене захвалности  испратили свога свештеника  и указали добродошлицу новом свештенику Немањи Продићу.

Уз велику подршку општинске управе Општине Станари припремљена је и заједничка трпеза за већи број пријатеља  који су пјесмом и игром обиљежили овај несвакидашњи догађај у животу парохије церовичке.

Протонамјесник  Жељко Анђелић