Крсна слава Дома здравља у Бијељини

Његово Преосвештенство Епископ зворничко тузлански Господин Фотије, данас је у просторијама Дома здравља у Бијељини, извршио обред благосиљања славског жита и сјечења колача поводом крсне славе ове установе.

Епископу су саслуживали свештеници Петропавловског храма у Бијељини, будући да се Дом здравља налази на територији парохија овога бијељинског храма.

У присуству великог броја угледних званица из града Бијељине и шире околине, прим. др Душко Миловановић, директор Дома здравља у Бијељини, приликом обраћања присутнима и бројним медијима, нарочито је захвалио епископу Фотију, изразивши велико задовољство због прве званичне посете Његовог Преосвештенства Господина Фотија овој установи, чија добра организација и здравствена услуга на понос је града Бијељине.

Истог дана, у пријеподневним часовима, директор Дома здравља и дио запослених су присуствовали Литургију у Храму светих апостола Петра и Павла у Бијељини.