ТУЗЛА: РАЗГОВАРАЛИ МУФТИЈА ФАЗЛОВИЋ И ЕПИСКОП ФОТИЈЕ

Фото: Муфтијство тузланско
Епископ зворничко-тузлански Фотије посјетио је 16.јуна муфтију тузланског Вахид-еф. Фазловића.

Епископ Фотије је овом приликом позвао муфтију Фазловића на свечаност којом ће крајем овог мјесеца бити обиљежено 140 година од изградње Катедралног храма у Тузли.

Разговарано је о искуствима сарадње Муфтијства тузланског и Епархије зворничко-тузланске те је исказано опредјељење да сарадња буде још плодоноснија.

Током овог разговора је наглашена важност дјеловања одбора Међурелигијског вијећа на подручју ове епархије и муфтијства.

Пријему у Муфтијству тузланском присуствовали су сарадници епископа Фотија и муфтије Фазловића.

Извор: Муфтијство тузланско

ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ПОСЈЕТЕ ТУЗЛА ИСЛАМ ИСЛАМСКА ЗАЈЕДНИЦА ЈУБИЛЕЈ ПАТРИЈАРХ У ПОСЈЕТИ ЕПАРХИЈИ