ВАСКРШЊИ ДАРОВИ ЕПИСКОПА ФОТИЈА

Благословом Епископа зворничко-тузланског Господина Фотија службеници Епархије зворничко-тузланске су уочи Празника Васкрсења Господа Исуса Христа посјетили дежурне службе у Граду Бијељини и уручили им дарове.

Јереј Бранислав Недић, ђакон Миленко Крајишник, ђакон Небојша Ерак и ђакон Немања Спасојевић су посјетили ЈУ Болница Светих Врачева, ЈУ Дом здравља, полицијске станице Министарства унутрашњих послова, Ватрогасну станицу, Граничне прелазе Рача и Павловића мост, Касарну Степе Степановића, Јединицу жандармерије и Службене просторије Граничне полиције Сјевероисток у Бијељини.

Пасха Господња јесте Догађај у којем је Богочовјек побиједио смрт. Црква исповиједа да ће свако ко исповиједа да је Отац у Духу Светоме васкрсао Сина устати из мртвих у Последњи дан. Дарови које уручисмо су свједочење вјере Цркве, која кроз љубав дјела.

ХРИСТОС ВАСКРСЕ!
ВАИСТИНУ ВАСКРСЕ!

ДОБРОТВОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ТРОЈЕРУЧИЦА ХУМАНИТАРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ДАРОВИ ДЕЖУРНЕ СЛУЖБЕ ВАСКРС