ПОМОЋ ПОРОДИЦАМА У ЛОКАЊУ И ЧАЂАВИЦА

Добротворна организација ''Тројеручица'' Епархије зворничко-тузланске, која дјелује по благослову Епископа Фотија,  је у претходном периоду изградила и опремила два купатила за породице Пантић из Локања и Петровић из Чађавице.

ЛОКАЊ

На приједлог надлежног пароха у Локању, протојереја-ставрофора Драженка Вукотића, и чланова  црквеног одбора ДО Тројеручица је узела на себе обавезу да помогне породици Пантић.

Од почетка акције јавио се велики број хуманих људи са жељом да помогну овој породици, па је урађено следеће: фасада на кући, дозидан мокри чвор и тераса, доведена вода у кућу, а санитарни дио за мокри чвор донирала је Добротворна организација ''Тројеручица''.

ЧАЂАВИЦА

Помоћу Божијом и залагањем добрих људи и породица Петровић из Чађавице је добила ново купатило.

Приликом посјете овој породици са петоро дјеце примјећено је да у кући не постоји купатило. Овом приликом захваљујемо Михајлу Ђокићу који је заједно са домаћином Митром извео све потребне радове да би дјечица добила нормалне услове за живот.

​КАДА УЧИНИСТЕ ЈЕДНОМ ОД НАЈМАЊЕ БРАЋЕ МЕНИ УЧИНИСТЕ.

ДОБРОТОВРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ТРОЈЕРУЧИЦА