ХРАМОВНА СЛАВА - ОЗРЕНСКО СУВО ПОЉЕ

У недјељу 27.септембра 2020. у Озренском Сувом Пољу прослављена је храмовна слава Воздвижење Часнога Крста.

Свету литургију је служио надлежни парох протонамјесник Александар Лучић уз присуство вјерног народа ове парохије.

Литургији је присуствовао и градоначелник града Добој г-дин Борис Јеринић, уз присуство чланова градског одбора, и Сања Вулић посланик у Представничком дому ПС БиХ.

Кума славе за ову годину је била Далиборка Лукић из Добоја, која је припремила славски колач и кољиво и послужење за вјерни народ.

Након Литургије обављен је опход око храма и служен је парастос за погинуле борце из протеклог Одбрамбено-отаџбинског рата.

Кумство за наредну годину је примио предсједник мјесне заједнице Суво Поље г-дин Бошко Киперовић.

Слава Богу на овом благословеном дану.

протонамјесник Александар Лучић

ХРАМОВНА СЛАВА СЛАВА ХРАМА ВОЗДВИЖЕЊЕ ЧАСНОГ КРСТА КРСТОВДАН ОЗРЕНСКО СУВО ПОЉЕ ГРАЧАНИЦА БОРИС ЈЕРИНИЋ