Брчко: Црквена општина колобарско-грбавичка

У сусрет празнику Христовог рођења - Божићу, Вјерско добротворно старатељство (ВДС) Архијерејског намјесништва брчанског уз сарадњу са Црквеном општином Колобарско-грбавичком, данас 05. јануара 2018. године, у просторијама Светосавског дома на Мерајама подјелио је печенице за социјално-угрожене парохијане. У овој акцији подјељено је 31 печеница и 30 прехрамбрено-хигијенских пакета за 54 породице.
Испред ВДС-а, присутне су поздравили протојереј-ставрофор Миодраг Тошић и господин Радивоје Мијатовић, предсједник Црквене општине Колобарско-грбавичке. Прота Миодраг пожелио је присутнима да радост Божића и рођење Христа Богомладенца испуни њихове домове топлином као што је некада испунила и Витлејемску пећину.