НЕКА НАМ НИКАД НЕ ДОСАДИ ЧИНИТИ ДОБРО

Акција добровољног даривања крви у Пелагићеву

Дана 12. јуна Црквена општина и Црвени крст из Пелагићева су организовали другу овогодишњу акцију добровољног даривања крви, по ријечима апостола Павла: “Нека нам не досади чинити добро''... јер чинећи другима добро помажемо и себи. (Гал: 6.9)

Као хришћани, знамо да ће Господ наградити наш труд, те се овој акцији јавило и подржало исту 25 парохијана парохија горњожабарских.

После даривања крви сви су послужени у сали Светосавског дома, а свим добровољним даваоцима захвалио се прота Алекса Сунарић испред Црквене општине и г-ђа Весна Стакић испред Црвеног крста општине Пелагићево.

Нека би Господ дао свима снаге вјере и љубави према ближњим те да  убудуће и ми наставимо чинити добро и на тај начин славимо Бога који је извор доброте.

Протојереј-ставрофор Миодраг Каиновић