ЗВОРНИК: ВАСКРШЊА ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА

Благословом Његовог Преосвештенсва Епископа зворничко- тузланског Господина Фотија, у сарадњи са Добротворном организацијом „Тројеручица“ а залагањем свештенства из Зворника, јуче је успјешно реализована подјела пакета помоћи за 20 социјално угрожених породица из Зворника.

Знајући да Црква води бригу о онима којима је помоћ најпотребнија и континуирано дуги низ година помаже угрожене породице увијек а нарочито пред велике празнике, многи парохијани, привредници и људи добре воље јавили су нам се да, у складу својих могућности, помогну нашу Божићни хуманитарну акцију.

Пошто смо имали за Божић сасвим довољно, договорено је да нам компанија, која се увијек радо одазива на наше молбе а не жели да је помињемо као добротвора, помогне за Васкрс пакетима помоћи у вриједности од 3.000,00 КМ.

Они су испунили своје обећање а нас радује чињеница да људи нису изгубили осјећај за помоћ ближњима.

Овим путем позивамо све људе добре воље, који желе и могу да нам помогну у реализацији будућих акција и учествују у нашем харитативном раду, да се благовремено јаве свештенству при храму Рођења светог Јована Крститеља у Зворнику.

протонамјесник Милош Зекановић