НАЈАВА: Митрополит Порфирије у Бијељини

Предавање ће бити одржано у четвртак, 18. априла 2019. године у Епархијском културном центру у Бијељини (поред манастира Светог Василија Острошког), са почетком у 18:00 часова.
У четвртак, 18. априла 2019. године, у оквиру васкршњег циклуса предавања, који се одржава благословом Епископа зворничко-тузланског господина Фотија у току свете и велике Четрдесетнице у Епархијском културном центру у Бијељини, биће одржано треће предавање.

Предавање ће одржати Његово Вископреосвештенство Митрополит загребачко-љубљански господин Порфирије који ће нам говорити о покајању.

Предавање ће бити одржано у Епархијском културном центру у Бијељини (поред манастира Светог Василија Острошког), са почетком у 18:00 часова.

Улаз је слободан.

''Грех је ништа друго до промашај циља свога живота, зато покајање видимо као процес или стање које траје читав живот.''