ТРАГЕДИЈА НА СКАДАРСКОМ ЈЕЗЕРУ: ЧЕТВОРО ВЈЕРНИКА СЕ УТОПИЛО

Фото: Вијести
Трагедија на Скадарском језеру: Четворо вјерника се утопило по повратку са Литургије у манастиру Врањина

Трочлана породица Кумбуровић из Зете и Подгоричанин Дарко Вујошевић утопили су се јуче на Скадарском језеру, након што се због невремена преврнуо чамац у којем су били.

Бродић на којем је било девет особа у неколико тура враћао је вјернике који су јуче ујутро били на литургији у Манастиру Врањина.

У два наврата чамац је пребацио путнике, а када је превозио трећу групу захватио их је налет олујног вјетра са кишом, а путници су се из преврнутог пловила нашли у узбурканом рукавцу Мораче.

Према свједочењу преживјелих путника, погинули су супружници Јана и Ратко Кумбуровић и њихова дванаестогодишња кћерка Нина, као и Дарко Вујошевић из Куча, који је покушао да спаси породицу.

Тијело Јане Кумбуровић је пронађено, док се за осталима трага.