АНОНИМНИ ДАРОДАВАЦ ПО БЛАГОСЛОВУ ЕПИСКОПА ФОТИЈА ПОМОГАО 104 БРАЧНА ПАРА

ДОБОЈ, 26. АВГУСТА /СРНА/ - Анонимни дародавац је од јануара на подручју Епархије зворничко-тузланске уручио по 2.000 КМ за 104 брачна пара са трећим или четвртим дјететом рођеним у овој години, чиме је завршена ова хуманитарна активност, рекао је Срни заступник дародавца Саша Живановић.

Живановић је истакао да је закључно са 104 брачним паром потрошен предвиђени фонд за даровање и да се окончава ова хумана активност.

Он је подсјетио да је у распису, који је крајем децембра 2018. године свештенству упутио Његово Преосвештенство Епископ зворничко-тузлански Фотије, анонимни дародавац најавио поклон од 2.000 КМ родитељима трећег или четвртог дјетета рођеног у 2019. години на подручју ове епархије.

У распису је наведено да дародавац моли свештенике да у својим парохијама подстичу младе брачне парове на рађање дјеце