Светосавски омладински камп на Озрену (2022) - ЗАВРШНЕ РАДИОНИЦЕ И ДОДЈЕЛА ДИПЛОМА ПРВОЈ ГРУПИ

Фото Епархија зворничко-тузланска
За последње активности на Светосавском омладинском кампу, који се шесту годину за редом одржава на Озрену код манастира светог Николаја Мирликијског, координатори су одабрали посјету Авантура парку у Порјечини и рад са извиђачима.

Као круну свих активности полазника кампа, игуман манастира Озрен, архимандрит Гаврило (Стевановић) је одржао Литургијску радионицу у петак, 15.јула 2022. године у којој су се полазници упознали са богослужбеном праксом и животом Цркве.

Такође, истога дана за полазнике је организован квиз у коме су показали своје стечено знање из свих радионица и вјештина у току седмице.

Свима су подијељене пригодне награде и дипломе, чиме је завршен боравак за прву групу у Светосавском омладинском кампу.

ОМЛАДИНСКИ КАМП ОЗРЕН ВЈЕРОНАУКА РАДИОНИЦЕ СОК