Нова интернет страница на интернет небу - АДМИНИСТРАЦИЈА СПЦ

Посетиоцима наше интернет странице Поуке.орг премијерно представљамо нову интернет страницу прву овог концепта и намене на интернет небу Администрација СПЦ, сервис за управљање црквеном администрацијом Српске Православне Цркве.

Овај знаменити пројекат чију припрему и реализацију је руководио протопрезвитер Иван Цветковић, члан Мисионарског одељења Српске Православне Цркве, у великој мери ће помоћи вођење целокупне црквене администрације, уз могућност лаког и једноставног издавања извода из матичних књига крштених, венчаних, умрлих, као и бројних других могућности по свим црквено-административних питања. Пројекат сервис за управљање црквеном администрацијом Српске Православне Цркве www.spc-admin.rs нуди и следеће могућности:

- Матична књига рођених и крштених (унос, архивирање, штампа, претрага, статистика, 3 избора штампе крштенице)
- Матична књига венчаних (унос, архивирање, штампа, претрага, статистика)
- Матична књига умрлих (унос, архивирање, штампа, претрага, статистика)
- Деловодни протокол (унос, архивирање, претрага, статистика)
- Црквена писанија (документи)
- Магацинска књига (унос артикала, архивирање, претрага, годишњи извештај, стање артикала итд..)
- Дневник благајне (ускоро)
- Адресар (ускоро)

Посетите интернет страницу и пријавите се, након пријаве и креирања налога користите сервис 3 месеца бесплатно!

За све информације контактирајте администрацију ове интернет странице ОВДЕ

Менаџер пројекта: Протопрезвитер Иван Цветковић, члан мисионарског одељења СПЦ
Дизајнер и администратор сервиса: Душан Лукић