ЧИСТИ ПЕТАК - Причешће ученика и наставника ОШ ,,Никола Тесла" у Пилици

И ове године смо имало задовољсто да се у прве дане Великог поста, заједно са наставницима и ученицима наше школе, учествујући у древној Литургији Пређеосвећених дарова, причестимо и сјединимо са Господом.

Захвални смо проти Драженку, пароху локањском, што је данас служио службу Божију и причестио ученике, наставнике и остали вјерујући народ у нашем храму Свете Петке.

Молимо се Господу да ово већ традиционално свето саборовање буде на корист и спасење свих оних који су постили и душу гостили.

Служба ова била је Господу на славу и хвалу, а са жељом да се, на првом мјесту, наша дјечица од малих ногу уче молитви, да духовно узрастају у окриљу дома Оца Небеског и Мајке Цркве и увијек буду родитељима на радост, а Цркви и отаџбини нашој на корист.

На многа љета!

​о. Дарко вјероучитељ и парох пилички

ВЈЕРОНАУКА ВАСКРШЊИ ПОСТ ПИЛИЦА