Одржано епархијско такмичење из вјеронауке у Добоју

У суботу 24. марта 2018. године у организацији Републичког педагошког завода и Мисијског фонда Епархије зворничко-тузланске у ЈУ ОШ „Доситеј Обрадовић“ у Добоју одржано је епархијско такмичење из вјеронауке.
На такмичењу су учествовала 33 ученика из свих дијелова наше епархије. Ученицима су се обратили презвитер Јован Михајловић и директор школе Ведран Глигорић. Уз поздраве добродошлице ученицима, домаћини су пожељели  такмичарима добар резултат на тесту. На крају такмичења свим ученицима су подијељене захвалнице и поклони, а најбољим ученицима  дипломе и посебне награде. Награде за учеснике такмичења обезбиједио је Секретаријат за вјере Републике Српске, а ручак за учеснике обезбиједио је Мисијски фонд Епархије зворничко-тузланске.

Најбоље резултате постигли су следећи ученици:

1.Маја Радић из ЈУ ОШ „Меша Селимовић" Јања, 100 бодова;
2.Андреа Вујановић из ЈУ ОШ „Кнез Иво од Семберије" Бијељина, 98 бодова;
2.Јелена Челић из ЈУ ОШ „Вук Караџић“ Власеница, 98 бодова;
3.Михајло Богданић из ЈУ ОШ „Петар Петровић Његош“ Теслић, 97 бодова;
3.Милана Томушиловић из ЈУ ОШ „ Сутјеска“ Модрича 97 бодова.

Канцеларија за вјерску наставу